Thursday, December 9, 2010

mr. X

Nechci byt něčí. Toho už mám dost. A opravdu chci z toho zvracet.


Nemůžu.


Nechci aby mi říkal že já jsem krásná, ale chci, aby mi obdivoval. Tajně nebo to dával najevo a hlavně aby o tom věděla jen já. Ostatní na to nemají.
Chci za dárek jakoukoliv drobnost ale, aby ji udělal ručně. Sam. S duše.
A aby to nějak šlo bez vztahu.
A aby se usmíval.

Prý on má hezký ten usměv.